На улица „Люлякова“ 78 е предотвратен пътнотранспортен инцидент! Две деца – Пипо и Пепа – са опитали да пресекат улицата, без да се съобразяват с правилата. Защото това е толкова опасно?! По улицата хвърчат коли и никой не може да ги доближи. Разбира се, желанието им да отидат в градската градина е похвално, но за да няма „Бум-Трас-Прас“ и посещения при чичо доктор „Ох боли“, трябва да се научат да спазват пътнотранспортните правила.
По забавен начин припомняме на децата как се пресича улицата по пешеходната пътека на светофар и през пътнотранспортните съоръжения (подлези, надлези и мостове).
Има ли играта правила?
И ако има правила, игра ли е играта с правила?
Бюлетин
Абонирай се, а ние ще те държим в течение на най-актуалните новини!
Да, съгласен съм да получавам рекламна информация, касаеща нови продукти, текущи промоции, информационни текстове и всички други материали, свързани с предлаганите от нас услуги